• Наші кращі пропозиції для вас і ваших друзів!

  • Детальніше
  • Безкоштовна доставка по Києву при замовленні від 2 000 гривень.

  • Детальніше
Зворотний дзвінок
0
За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити запит

Про нас

Робіть покупки з легкістю. Робіть покупки з "Сантехрай"

З моменту відкриття наших віртуальних дверей в, що не такому вже далекому, 2009 році, ми зарекомендували себе як Інтернет-магазин сантехніки №1. Основна наша місія - перетворити рутинний процес покупки сантехніки в приємний досвід, який хочеться повторювати. Протягом восьми років ми продовжуємо цю місію, надаючи виключно високоякісну продукцію світових виробників за доступними цінами. Кожен наш клієнт заслуговує на особливу увагу, і ми щиро вважаємо, що вони завжди повинні бути першими.

Практично у кожної мрії є ціна. Але, на жаль, не кожен може собі її дозволити. Ми можемо будь-яку мрію зробити реальністю.

Перетворіть ванну кімнату в справжню зону комфорту

У нашому асортименті не просто красиві товари для санвузла різних конфігурацій і призначень - це вироби, ідеальні в технічному і дизайнерському планах. А готові комплекти і набори органічно впишуться в будь-який інтер'єр. «Сантехрай» дає можливість укомплектувати ванну кімнату від «А» до «Я», навіть не виходячи з дому - всі продукти, починаючи з аксесуарів, і закінчуючи санфарфор і меблями, зібрані в одному місці. Що істотно спрощує процедуру вибору і покупки.

З турботою про кожного

Для нас на першому місці завжди залишається клієнт. Тому кваліфіковані менеджери завжди прагнуть зрозуміти побажання кожного, і запропонувати саме те рішення, яке ідеально підійде. У виборі сантехніки на нас можна покластися так само, як покладаються один на одного музиканти в джаз-бенді.

Дякуємо, що довіряєте нам