• Наші кращі пропозиції для вас і ваших друзів!

  • Детальніше
  • Безкоштовна доставка по Києву при замовленні від 2 000 гривень.

  • Детальніше
показати
Зворотний дзвінок
0
За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити запит

Ванна в стилі мінімалізм

Мінімалізм - одне з найактуальніших напрямків при створенні сучасного дизайну приміщення. Сьогодні, коли магазини пропонують велику різноманітність гам, фактур і декоративних елементів, прості рішення виходять на перший план. Тому ванна в стилі мінімалізм - найкраще рішення для тих, хто прагне зробити модний, красивий і функціональний ремонт.

Особливості стилю, обробка, планування

Особливості інтер'єру в стилі мінімалізм зрозумілі по його назві. Акцент на просторі і легкості приміщення підійде для кожної кімнати, незалежно від її розміру.


В печінку незаперечних плюсів інтер'єру в стилі мінімалізм входять:

  • Простота в підтримці чистоти: відсутність зайвих елементів декору не дозволяє пилу накопичуватися;
  • Всі предмети прямих геометричних форм легко купити в будь-якому магазині сантехніки;
  • За рахунок використання вбудованих шаф для зберігання речей вийде зручно розмістити косметику, рушники, лазневі приналежності;
  • Акцент при зонуванні приміщення робиться на простір, тому перебувати в такій ванній кімнаті зручно;
  • Меблі зі скла і металу виглядає сучасно і стильно і зберігає вид надовго.

Придумати самому інтер'єр санвузла в стилі мінімалізм неважко. Потрібно вибрати основні кольори без візерунків і розпису, фактури: дерево, камінь, нержавіюча сталь і скло, а також вибрати предмети з прямими, строгими формами.

Щоб отримати повне уявлення про те, як повинен виглядати грамотно складений дизайн-план, потрібно подивитися готові роботи, на яких представлена ​​сучасна ванна в стилі мінімалізм.

Кольори ванної кімнати в стилі мінімалізм

Кращим рішенням для створення манної в стилі мінімалізм є використання світлих холодних відтінків. Теоретично дизайнерську ідею можна втілити з будь-якої колірної палітрою. Але чим складніше і яскравіше колір, тим важче буде створити автентичний інтер'єр.

Тому кращими відтінками для втілення мінімалізму є:

Бежевий;
Сірий;
Білий.

Чистий білий колір виглядає благородно і красиво, але коли вся кімната виконана в монохромному білому варіанті, приміщення виглядає незатишно, як операційний блок. Тому відтінки потрібно комбінувати: білий добре поєднується з будь-якими тонами, в тому числі контрастними.

Любителі нестандартних рішень можуть вибрати в якості основного кольору чорний. Але такий варіант підходить для просторих приміщень. У компактних санвузлах краще використовувати чорний колір в якості акцентних деталей.

Холодні відтінки - вдале рішення для ванної кімнати будь-якого розміру. Сталевий сірий, світлий блакитний або насичений синій створюють ефект прохолодного повітряного простору.

Теплі тони, навпаки, вкрай рідко використовуються в якості основного кольору. Але теракотові і червоні кольори можна застосовувати, якщо вони будуть вдало гармоніювати з основним відтінком, і не стануть перевантажувати приміщення візуально.

Якщо хочеться використовувати соковитий відтінок в інтер'єрі в стилі мінімалізм, для цього немає ніяких перешкод. Але його обов'язково потрібно розбавити білим, а потім додати графичности у вигляді прямих чорних ліній.

Стіни ванної в стилі мінімалізм

Для стін можна вибрати будь-який варіант обробки:

Плитку;
Фарбу;
Декоративну штукатурку;
Панелі.

Але обробка повинна бути не фактурна і однотонною. Таким чином можна домогтися ефекту візуального збільшення площі та створення ефекту легкості, простору.


Різні варіанти обробки можна і потрібно комбінувати. Кахельна або керамічна плитка зручна для зон навколо ванни або душової кабіни. Але закривати всі стіни приміщення плиткою не слід. Однотонна матова фарба або штукатурка з гладкою фактурою стануть вдалим і вигідним варіантом.

Перед початком обробки потрібно заховати всі комунікації в стіни. Для душової потрібно придбати вбудовується трап.

Підлога

Стиль мінімалізм в інтер'єрі буде виглядати гармонійно, якщо правильно підібрати покриття для підлоги:

Плитка, покладена по діагоналі або в шаховому порядку;
Спеціальні дерев'яні рейки, стійкі до вологи;
Наливна підлога з акрилу.

Ефектно виглядатимуть блискучі покриття, але перед покупкою важливо переконатися, що стать не буде ковзати. Акрил ковзає менше, ніж плитка, і виглядає ефектно, так як він не має швів. Але для наливної підлоги необхідно демонтувати всі старі покриття і виконати стяжку.

Мінімалістичний стиль ванною не допускає безлічі деталей і аксесуарів. Тому теплі пухнасті килимки порушать гармонію інтер'єру. Це важливо враховувати при виборі підлогового покриття і при необхідності встановити систему «тепла підлога».

Стеля ванної кімнати в стилі мінімалізм

При виборі стелі кількість варіантів невелика:

Фарба;
Натяжна конструкція.

Пофарбувати просто і недорого, зате при установці натяжної стелі можна вибрати глянцевий матеріал, який буде відображати простір: за рахунок цього навіть маленька ванна буде виглядати більш просторою.

Чорний дзеркальна стеля - справжній тренд останніх сезонів. Він стане яскравою акцентної деталлю в світлій ванній кімнаті, особливо з високою стелею.

Крім того, в натяжна стеля можна вмонтувати точкове освітлення.

Сантехніка

При виборі сантехніки для кімнати в стилі мінімалізм потрібно орієнтуватися на дві характеристики:

Білий колір;
графічність форма;
Перевага підвісним моделям.

Чорна сантехніка може вдало вписатися в стиль мінімалізм, але її набагато складніше підтримувати в бездоганній чистоті. Маленька ванна буде виглядати краще, якщо віддати перевагу душову кабіну з перегородками з прозорого скла.

Унітаз повинен бути навісним. По-перше, така модель звільняє простір і полегшує прибирання. По-друге, всі комунікації, включаючи зливний бачок, заховані в стіну, що дозволяє легко створити мінімалістичний дизайн.

Меблі для ванної

Ванна кімната в стилі мінімалізм неодмінно повинна бути обставлена ​​меблями. Такий напрям дизайну виключає нагромадження дрібних деталей. А санвузол повинен вміщати в себе різні флакони і тюбики, які слід заховати в шафки і тумби.

Кращий варіант меблів для ванної в стилі мінімалізм - шафи, заховані в ніші. Фасад і дверцята повинні поєднуватися за кольором зі стінами, щоб меблі не виділялася і не захаращувала кімнату.

При бажанні можна вибрати дерев'яні фасади. Але така забарвлення і текстура не повинна бути переважаючою в інтер'єрі. Велику частину меблів краще вибрати в нейтральній забарвлення, наприклад, з покриттям з білого глянцю, а тумбу для умивальника можна підібрати з дерева.

освітлення

Стиль мінімалізм вимагає різних джерел і рівнів освітлення ванної кімнати. Зі стелі повинен литися м'яке розсіяне світло, над дзеркалом доречно розмістити яскравий світильник. Для простору з великою площею необхідно встановити додаткові джерела світла на стінах.

Мінімалізм відмінно поєднується з напрямком хай-тек. Якщо дизайн ванної включає велику кількість скла і металу, можна доповнити інтер'єр підсвічуванням на рівні підлоги. Таке рішення не тільки красиво і сучасно виглядає, але і дозволяє користуватися санвузлом вночі, не включаючи верхнє світло, дратівливий очі.

Маленька ванна в стилі мінімалізм

Просторі санвузли - велика розкіш, яка дає простір для дизайнерських ідей. Але маленька ванна зустрічається набагато частіше, і при грамотному підході, навіть на обмеженій кількості квадратних метрів дозволяє втілити проект кімнати в стилі мінімалізм.


Щоб маленька ванна кімната в стилі мінімалізм виглядала красиво, потрібно скористатися порадами дизайнерів:

  • Вибирати світлі пастельні відтінки і гладкі фактури;
  • Встановити дзеркала і зробити дзеркальні фасади на шафках;
  • Вибрати душову кабіну, а не ванну.

Оздоблення стін не повинна бути строкатою. Краще дотримуватися однієї колірної гами, поєднуючи різні текстури: плитку, фарбу і глянцеву поверхню шафок.

Умивальник для невеликої ванної кімнати повинен бути компактним: підійде врізна або вузька накладна модель. А якщо шафа вже вмістив в себе всі предмети особистої гігієни, від тумби краще відмовитися, вибравши навісну стільницю, яка візуально не захаращує простір.

Приміщення повинно бути не тільки красивим, але і функціональним. Важливо продумати заздалегідь, де повинні розташовуватися різні деталі інтер'єру, щоб ванній було зручно користуватися.


аксесуари

Мінімалізм - напрямок дизайну, яка не рясніє безліччю декоративних елементів. Тому слід зупинитися на функціональних предметах інтер'єру:

  • Дзеркало простий горизонтальної форми з фацетом або в простій рамі;
  • для рушників з нержавіючої сталі;
  • Змішувачі простий графичной форми.

Від полиць, кошиків для зберігання білизни і милих декоративних елементів краще відмовитися. А рушники потрібно вибрати однотонні, в відповідно до колірної гами в кімнаті. Коли все приміщення виконано в єдиному стилі, різнобій в текстилі буде кидатися в очі.

Для сучасної ванної кімнати не підійдуть шторки для душу. Перегородки з матового або прозорого скла набагато практичніше і довговічніше. А найголовніше - вони виглядають строго і охайно.

Для великих приміщень можна застосувати і інші декоративні елементи, але вони повинні бути простими, лаконічними і мати чітку пряму форму.


За покупками - в Сантехрай

Придбати все необхідне для ремонту в санвузлі можна в інтернет-магазині Сантехрай.

Великий каталог із зручною системою навігації, продукція від всесвітньо відомих брендів, уважне обслуговування і швидка доставка - складові легкого і необтяжливо шопінгу.

Для покупців діють регулярні знижки, а детальну інформацію можна отримати у консультантів прямо на сайті!